payments
of €128
Commission 0.01% of the value of the goods when debiting a monthly payment
payments
of €85
No commission. The customer`s billing phone number must match the monobank customer`s financial number
payments
of €128
Commission 0.01% of the value of the goods when debiting a monthly payment
payments
of €85
No commission. The customer`s billing phone number must match the monobank customer`s financial number
| The name of the modification | Wooden backgammon "Dragon", 50×23×5 cm, art. 193002 |
|---|---|
| SKU | 193002black |
| Brief description | A small backgammon model made of ash wood, decorated with a carved dragon on the outside, and a detailed pyrographic pattern on the inside. Comfortable to play, pleasant to the touch and beautiful in appearance. Complete with chips made of epoxy resin. |
| Type | Backgammon |
| Board material | Wood |
| The weight | 1.9 kg |
| Board length | 430 mm |
| Board width | 200 mm |
| Pieces material | Epoxy resin |
| Pieces lining | Fetr |
| Color | Dark Brown |
| Typical size | 50×25 cm |
| Feature | Handmade |
| Brand | GrossMeister |
| Сountry of origin | Ukraine |
We care about your privacy
This website uses cookies for marketing and statistical purposes and for a secure and optimal site experience. You can change this in your browser settings. Click on the «Accept cookies» button to consent using cookies. You can read more on the Public contract (offer).