payments
of €96
Commission 0.01% of the value of the goods when debiting a monthly payment
payments
of €64
No commission. The customer`s billing phone number must match the monobank customer`s financial number
payments
of €96
Commission 0.01% of the value of the goods when debiting a monthly payment
payments
of €64
No commission. The customer`s billing phone number must match the monobank customer`s financial number
| SKU | 190130 |
|---|---|
| Brief description | The model of backgammon, made of ash wood, is decorated on the outside with a relief image of a Cossack and the Cossack Council, and on the inside is a pattern applied by burning. |
| Type | Backgammon |
| Board material | Wood |
| Typical size | 50×25 cm |
| The weight | 2.1 kg |
| Board length | 400 мм |
| Board width | 170 мм |
| Pieces diameter | 23×9 |
| Pieces material | Epoxy resin |
| Pieces lining | Fetr |
| Color | Brown |
| Feature | Handmade |
| Brand | GrossMeister |
| Сountry of origin | Ukraine |
We care about your privacy
This website uses cookies for marketing and statistical purposes and for a secure and optimal site experience. You can change this in your browser settings. Click on the «Accept cookies» button to consent using cookies. You can read more on the Public contract (offer).