payments
of €178
Commission 0.01% of the value of the goods when debiting a monthly payment
payments
of €119
No commission. The customer`s billing phone number must match the monobank customer`s financial number
payments
of €178
Commission 0.01% of the value of the goods when debiting a monthly payment
payments
of €119
No commission. The customer`s billing phone number must match the monobank customer`s financial number
| SKU | 190138 |
|---|---|
| Brief description | The model of backgammon, made of ash wood, is decorated with a carved lion on the outside, and a pattern is applied on the inside by the burning method. Backgammon wood is decorated in dark colors, and the relief is decorated with gold paint. |
| Type | Backgammon |
| Board material | Wood |
| The weight | 6.9 кг |
| Board length | 600 mm |
| Board width | 560 mm |
| Pieces diameter | 23×9 |
| Pieces material | Epoxy resin |
| Pieces lining | Fetr |
| Color | Black |
| Typical size | 60×30 cm |
| Feature | Handmade |
| Brand | GrossMeister |
| Сountry of origin | Ukraine |
We care about your privacy
This website uses cookies for marketing and statistical purposes and for a secure and optimal site experience. You can change this in your browser settings. Click on the «Accept cookies» button to consent using cookies. You can read more on the Public contract (offer).