payments
of €322
Commission 0.01% of the value of the goods when debiting a monthly payment
payments
of €215
No commission. The customer`s billing phone number must match the monobank customer`s financial number
payments
of €322
Commission 0.01% of the value of the goods when debiting a monthly payment
payments
of €215
No commission. The customer`s billing phone number must match the monobank customer`s financial number
| SKU | 190657 |
|---|---|
| Type | Backgammon |
| Board material | Acrylic stone |
| Board length | 340 mm |
| Board width | 160 мм |
| Pieces diameter | 22×9 mm |
| Pieces material | Acrylic stone |
| Pieces lining | Fetr |
| Color | White |
| Typical size | 36×18 cm |
| Feature | Handmade |
| Brand | GrossMeister |
| Сountry of origin | Ukraine |
We care about your privacy
This website uses cookies for marketing and statistical purposes and for a secure and optimal site experience. You can change this in your browser settings. Click on the «Accept cookies» button to consent using cookies. You can read more on the Public contract (offer).