payments
of €467
Commission 0.01% of the value of the goods when debiting a monthly payment
payments
of €311
No commission. The customer`s billing phone number must match the monobank customer`s financial number
payments
of €467
Commission 0.01% of the value of the goods when debiting a monthly payment
payments
of €311
No commission. The customer`s billing phone number must match the monobank customer`s financial number
| SKU | 190616 |
|---|---|
| Type | Backgammon |
| Board material | Acrylic stone |
| Board length | 400 мм |
| Board width | 170 мм |
| Pieces diameter | 24×8 |
| Pieces material | Acrylic stone |
| Color | Black |
| Typical size | 50×25 cm |
| Feature | Handmade |
| Brand | GrossMeister |
| Сountry of origin | Ukraine |
We care about your privacy
This website uses cookies for marketing and statistical purposes and for a secure and optimal site experience. You can change this in your browser settings. Click on the «Accept cookies» button to consent using cookies. You can read more on the Public contract (offer).