payments
of €492
Commission 0.01% of the value of the goods when debiting a monthly payment
payments
of €328
No commission. The customer`s billing phone number must match the monobank customer`s financial number
payments
of €492
Commission 0.01% of the value of the goods when debiting a monthly payment
payments
of €328
No commission. The customer`s billing phone number must match the monobank customer`s financial number
| SKU | 190655 |
|---|---|
| Type | Backgammon |
| Board material | Acrylic stone |
| Board length | 470 мм |
| Board width | 200 mm |
| Pieces material | Acrylic stone |
| Color | White |
| Typical size | 60×30 cm |
| Feature | Handmade |
| Brand | GrossMeister |
| Сountry of origin | Ukraine |
We care about your privacy
This website uses cookies for marketing and statistical purposes and for a secure and optimal site experience. You can change this in your browser settings. Click on the «Accept cookies» button to consent using cookies. You can read more on the Public contract (offer).
Дякуємо за розгорнутий відгук та теплі слова! У відповідь даруємо Вам 5% знижки на наступну покупку!