płatności
przez 475 zł
Prowizja wynosi 0,01% dla wartości produktu przy odpisywaniu miesięcznych płatności
płatności
przez 317 zł
Bez prowizji. Numer telefonu kupującego musi być zgodny z numerem finansowym klienta Monobanku
płatności
przez 475 zł
Prowizja wynosi 0,01% dla wartości produktu przy odpisywaniu miesięcznych płatności
płatności
przez 317 zł
Bez prowizji. Numer telefonu kupującego musi być zgodny z numerem finansowym klienta Monobanku
| Typ | Шахматы |
|---|---|
| Materiał płyty | Drzewo |
| Waga | 3.5 kg |
| Długość pola gry | 330 mm |
| Szerokość pola gry | 330 mm |
| Rozmiar komórki szachownicy | 30×30 mm |
| Średnica pionków | 23x11 |
| Materiał pionków | Żywica epoksydowa |
| Podszewka pionków | Filc |
| Materiał figur | Drzewo |
| Osobliwość | Ręcznie robione |
| Kraj produkcji | Ukraina |
| Stan | Nowy |
Dbamy o Twoją prywatność
Ta witryna korzysta z plików cookies w celach marketingowych i statystycznych, a także, by działać bezpiecznego i optymalnego korzystania z serwisu. Możesz to zmienić w ustawieniach przeglądarki. Skorzystaj z przycisku «Akceptuję cookies», aby udzielić zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej dowiesz się z Zamówienie publiczne (oferta).