płatności
przez 1 500 zł
Prowizja wynosi 0,01% dla wartości produktu przy odpisywaniu miesięcznych płatności
płatności
przez 1 000 zł
Bez prowizji. Numer telefonu kupującego musi być zgodny z numerem finansowym klienta Monobanku
płatności
przez 1 500 zł
Prowizja wynosi 0,01% dla wartości produktu przy odpisywaniu miesięcznych płatności
płatności
przez 1 000 zł
Bez prowizji. Numer telefonu kupującego musi być zgodny z numerem finansowym klienta Monobanku
| Artykuł | 250086 |
|---|---|
| Krótki opis | Stylowy i nowoczesny tryktrak wykonany ze szkła z kompozytem aluminium. Powierzchnia jest chroniona 2 mm warstwą poliwęglanu, pole gry wykonane jest ze szkła hartowanego. Obraz tryktraku jest nakładany za pomocą atramentów UV. Chipy wykonane są z przezroczystej żywicy epoksydowej, z naniesionym nadrukiem. |
| Typ | Tryktrak |
| Materiał płyty | Szkło |
| Typowe rozmiary | 60×30 cm |
| Waga | 5.5 kg |
| Długość pola gry | 490 мм |
| Szerokość pola gry | 230 мм |
| Średnica pionków | 28х10 |
| Materiał pionków | Żywica epoksydowa |
| Podszewka pionków | Filc |
| Kolor | Czarny |
| Osobliwość | Ręcznie robione |
| Marka | GrossMeister |
| Kraj produkcji | Ukraina |
Dbamy o Twoją prywatność
Ta witryna korzysta z plików cookies w celach marketingowych i statystycznych, a także, by działać bezpiecznego i optymalnego korzystania z serwisu. Możesz to zmienić w ustawieniach przeglądarki. Skorzystaj z przycisku «Akceptuję cookies», aby udzielić zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej dowiesz się z Zamówienie publiczne (oferta).