płatności
przez 725 zł
Prowizja wynosi 0,01% dla wartości produktu przy odpisywaniu miesięcznych płatności
płatności
przez 483 zł
Bez prowizji. Numer telefonu kupującego musi być zgodny z numerem finansowym klienta Monobanku
płatności
przez 725 zł
Prowizja wynosi 0,01% dla wartości produktu przy odpisywaniu miesięcznych płatności
płatności
przez 483 zł
Bez prowizji. Numer telefonu kupującego musi być zgodny z numerem finansowym klienta Monobanku
| Artykuł | 270057 |
|---|---|
| Typ | Tryktrak |
| Materiał płyty | Szkło |
| Waga | 5.7 kg |
| Długość pola gry | 400 мм |
| Szerokość pola gry | 190 mm |
| Średnica pionków | 24×8 |
| Materiał pionków | Drzewo |
| Podszewka pionków | Filc |
| Typowe rozmiary | 50×25 cm |
| Osobliwość | Ręcznie robione |
| Marka | GrossMeister |
| Kraj produkcji | Ukraina |
Dbamy o Twoją prywatność
Ta witryna korzysta z plików cookies w celach marketingowych i statystycznych, a także, by działać bezpiecznego i optymalnego korzystania z serwisu. Możesz to zmienić w ustawieniach przeglądarki. Skorzystaj z przycisku «Akceptuję cookies», aby udzielić zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej dowiesz się z Zamówienie publiczne (oferta).