payments
of €67
Commission 0.01% of the value of the goods when debiting a monthly payment
payments
of €44
No commission. The customer`s billing phone number must match the monobank customer`s financial number
payments
of €67
Commission 0.01% of the value of the goods when debiting a monthly payment
payments
of €44
No commission. The customer`s billing phone number must match the monobank customer`s financial number
| SKU | 196001 |
|---|---|
| Brief description | A compact and light model of backgammon made of ash wood, decorated with a relief image of the Ukrainian coat of arms on the outside, and a pattern applied by burning on the inside. |
| Type | Backgammon |
| Board material | Wood |
| The weight | 1.3 kg |
| Board length | 340 mm |
| Board width | 170 мм |
| Pieces diameter | 23×9 |
| Pieces material | Epoxy resin |
| Pieces lining | Fetr |
| Typical size | 40×20 cm |
| Feature | Handmade |
| Brand | GrossMeister |
| Сountry of origin | Ukraine |
We care about your privacy
This website uses cookies for marketing and statistical purposes and for a secure and optimal site experience. You can change this in your browser settings. Click on the «Accept cookies» button to consent using cookies. You can read more on the Public contract (offer).