payments
of €178
Commission 0.01% of the value of the goods when debiting a monthly payment
payments
of €119
No commission. The customer`s billing phone number must match the monobank customer`s financial number
payments
of €178
Commission 0.01% of the value of the goods when debiting a monthly payment
payments
of €119
No commission. The customer`s billing phone number must match the monobank customer`s financial number
| SKU | 190148 |
|---|---|
| Brief description | A small model of backgammon, made of ash wood, is decorated with a carved scorpion on the outside, and a pattern is applied on the inside by the burning method. Backgammon wood is decorated in dark colors, and the relief is decorated with gold paint. |
| Type | Backgammon |
| Board material | Wood |
| The weight | 2.3 kg |
| Board length | 400 мм |
| Board width | 170 мм |
| Pieces diameter | 30×10 |
| Pieces material | Epoxy resin |
| Pieces lining | Fetr |
| Color | Black |
| Typical size | 60×30 cm |
| Feature | Handmade |
| Brand | GrossMeister |
| Сountry of origin | Ukraine |
We care about your privacy
This website uses cookies for marketing and statistical purposes and for a secure and optimal site experience. You can change this in your browser settings. Click on the «Accept cookies» button to consent using cookies. You can read more on the Public contract (offer).