płatności
przez 340 zł
Prowizja wynosi 0,01% dla wartości produktu przy odpisywaniu miesięcznych płatności
płatności
przez 227 zł
Bez prowizji. Numer telefonu kupującego musi być zgodny z numerem finansowym klienta Monobanku
płatności
przez 340 zł
Prowizja wynosi 0,01% dla wartości produktu przy odpisywaniu miesięcznych płatności
płatności
przez 227 zł
Bez prowizji. Numer telefonu kupującego musi być zgodny z numerem finansowym klienta Monobanku
| Artykuł | 198029 |
|---|---|
| Krótki opis | Szachownica wykonana z drewna, utrzymana w minimalistycznym stylu. Metalowe figury umieszczone są wewnątrz pudełka w specjalnych, wygodnych komórkach. Model ozdobi każde wnętrze i przyniesie wiele przyjemności podczas każdej partii szachów. Wysokość najwyższej figury - króla szachowego - wynosi 65 mm, średnica podkładki to 24 mm. Wysokość najmniejszej figury - pionka - wynosi 35 mm, a średnica podkładki to 17 mm. |
| Typ | Шахматы |
| Materiał płyty | Drzewo |
| Typowe rozmiary | 50×25 cm |
| Waga | 2.9 kg |
| Długość pola gry | 390 mm |
| Szerokość pola gry | 390 mm |
| Rozmiar komórki szachownicy | 45 × 45 mm |
| Materiał figur | Аkryl |
| Osobliwość | Ekskluzywny |
| Stan | Nowy |
Dbamy o Twoją prywatność
Ta witryna korzysta z plików cookies w celach marketingowych i statystycznych, a także, by działać bezpiecznego i optymalnego korzystania z serwisu. Możesz to zmienić w ustawieniach przeglądarki. Skorzystaj z przycisku «Akceptuję cookies», aby udzielić zgody na wykorzystywanie plików cookies. Więcej dowiesz się z Zamówienie publiczne (oferta).